Kontakt oss

Har du spørsmål vedrørende våre diabetesprodukter er du velkommen til å kontakte vår kundeservice. Vi hjelper deg gjerne!

E-post: diabetes.1@ascensia.com

Ascensia Diabetes Care Norway AS
Strandveien 50, 1366 Lysaker
Postboks 323, 1326 Lysaker
Tlf.: +47 67 12 28 00
Fax: +47 67 12 28 01

 

Spørsmål vedrørende salg og markedsføring i Norge, vennligst kontakt:

Country Division Head: Frank Young-Halvorsen
Tlf.: +47 90 54 18 13
Epost: frank.young-halvorsen@ascensia.com




Key Account Manager: Eirik Larsen
Tlf.: +47 95 08 78 35
Epost: eirik.larsen@ascensia.com

Customer Service Specialist: Sakaria Guled
Tlf.: +47 67 12 28 00
Epost: sakaria.guled@ascensia.com

 

Commercial Support Specialist : Jorun Sletner
Tlf.: +47 48 17 77 87
Epost: jorun.sletner@ascensia.com

Distriktsansvarlig Hilde-Marit Hansen
Tlf.: +47 99 30 45 03
Epost: hilde-marit.hansen@ascensia.com

Distriktene: Oppland, Vestfold, Telemark, Sogn og Fjordane

   

Distriktsansvarlig Pål Færavaag
Tlf.: +47 47 01 20 04
E-post: paal.faravaag@ascensia.com

Distriktene: Aust- og Vest Agder, Rogaland

   




Distriktsansvarlig Signe Abrahamsen
Tlf.: +47 48 07 86 52
E-post: signe.abrahamsen@ascensia.com

Distriktene: Hedmark, Akershus og Østfold

Distriktsansvarlig Bjørn Erik Bjerke

Tlf.: + 47 90 15 92 04
E-post: bjorn-erik.bjerke@ascensia.com

Distriktene: Nord Trøndelag Nord, Nordland, Troms og Finnmark.

  

Distriktsansvarlig Marit Johanne Øien Eiksund
Tlf.: +47 46 94 79 94
E-post: marit.eiksund@ascensia.com

Distriktene: Møre & Romsdal, Nord-Trøndelag Sør, Sør-Trøndelag, Hordaland

 

Distriktsansvarlig Anne Kittelsen
Tlf.: +47 48181369
E-post: anne.kittelsen@ascensia.com

Distriktene: Oslo, Buskerud